O nas

Szkoła Kierowców „ELITA” serdecznie zaprasza

przyszłych kierowców na:

***

Kurs Prawo Jazdy w Krakowie

– w zakresie kategorii  AM,  A1,  A2,  A, B i B- automat

Możesz wybrać płatność za kurs w ratach – bez żadnych prowizji i odsetek!!!

Oprócz kursu na kat. AM, A 1, A 2, A , B  oraz B automat oferujemy także jazdy doszkalające dla osób przygotowujących się  do egzaminu oraz osób posiadających prawo jazdy.

***

Nasza doświadczona kadra instruktorska organizuje kursy na prawo jazdy w Krakowie dla kandydatów na kierowców nieprzerwanie od 1997 roku.

***

Ciągle podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez czynny udział w szkoleniach, seminariach i konkursach jesteśmy na bieżąco z najnowszymi metodami szkolenia oraz wymaganiami prawnymi.

***

Dzięki temu nasi kursanci nasi kursanci mile wspominają naukę jazdy w Krakowie w OSK ELITA i polecają naszą Szkołę swoim znajomym, co jest dla nas najlepszą oceną pracy.

***

Już od wielu lat, jako jedna z nielicznych szkół w Krakowie, specjalizujemy się w organizowaniu kursów na prawo jazdy na motor w Krakowie oraz w szkoleniu osób niepełnosprawnych.

***

Jako jedna z nielicznych szkół w Małopolsce możemy poszczycić się wysoką zdawalnością za pierwszym podejściem w zakresie kat. „A” w sezonie 2006, 2007, 2008 i 2009.