Automat

Prawo jazdy B – AUTOMAT
REWOLUCJA W NAUCE JAZDY – PRAWO JAZDY WYŁĄCZNIE NA SKRZYNIE AUTOMATYCZNE!
DODATKOWO ZDAJESZ EGZAMIN SAMOCHODEM, NA KTÓRYM SIĘ UCZYSZ!
Prawo jazdy kategorii B na automat uprawnia do prowadzenia tych samych pojazdów co kategoria B, jednak z ograniczeniem do pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów. Gdy w przyszłości zechcesz prowadzić pojazdy z manualną skrzynią biegów nie trzeba ponawiać kursu na prawo jazdy. Wystarczy wówczas udać się na egzamin państwowy. Zdajesz wtedy tylko egzamin praktyczny pojazdem wyposażonym w manualną skrzynię biegów.

PRAWO JAZDY NA AUTOMAT – CZYM SIĘ RÓŻNI?
Jazdy odbywają się tylko na automatycznej skrzyni biegów.
Podstawiamy nasz pojazd szkoleniowo – egzaminacyjny na egzamin Państwowy, dla kursantów z innych ośrodków szkolenia. Koszt udostępnienia samochodu na egzamin to 150 zł.
Po wydaniu prawa jazdy, otrzymujesz w dokumencie zapis – kod 78 uprawniający Cię do prowadzenia pojazdów kat. B tylko i wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów (skrzynie bez pedału sprzęgła) – nie posiadasz zatem wtedy uprawnień do prowadzenia pojazdów z manualną skrzynią. Można to później nadrobić – jeśli po jakimś czasie okaże się, że jednak przyda Ci się możliwość prowadzenia pojazdów z manualną skrzynią, wystarczy przejść doszkalanie i zdać egzamin praktyczny na samochodzie egzaminacyjnym z manualem 🙂
JAZDY
Cały kurs odbywa się na samochodzie marki HONDA JAZZ z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją , ABS, ESP, elektryczne szyby i lusterka.
Podczas jazd ćwiczymy wszystkie zadania, które będą na egzaminie – ruszanie na wzniesieniu, łuk, parkowanie, jazda po mieście.
Egzamin odbywa się w tym samym samochodzie, którym odbywały się jazdy – podstawiamy auto do MORD-u na Twój egzamin 🙂
Proces szkolenia, nauki jest łatwiejszy, nie interesuje nas sprzęgło, zmiana biegów, po prostu automat ( lewa noga odpoczywa ). Jest to idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją nawet dwóch kończyn, lub osób, które nie mogą sobie poradzić ze zmianą biegów.
Masz za sobą część lub cały kurs nauki jazdy a nie radzisz sobie ze zmianą biegów? Możesz zdawać egzamin samochodem z automatyczną skrzynią biegów! To żaden problem. Przyjdź ze swoją kartą przeprowadzonych zajęć. Cenę kursu ustalimy indywidualnie. Na pewno będziesz zadowolony.
Czym się różni prawo jazdy na automat od „zwykłego” ? Wyłącznie dopiskiem ” 78 ” w rubryce na dole prawa jazdy. Sądzisz że masz problemy manualne i ciężko Ci będzie połączyć pracę nóg i rąk przy zmianie biegów z jednoczesnym zwracaniem uwagi na szczegóły istotne dla jazdy. Zapisz się na kurs na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. Jest to alternatywa dla osób chętnych które mają problemy z synchronizacją rąk i nóg.
Zaufało nam na przełomie ponad 20 lat. ponad 11 000 kursantów, za co jesteśmy wdzięczni i to nas zobowiązuje do dalszego dążenia do doskonałości.

eLita Tomek 502-730-537,  Andrzej 606-249-832

Biuro (12) 411-12-12

Z A P R A S Z A M Y