Automat

PRAWO JAZDY KAT. B – AUTOMAT

 

REWOLUCJA W NAUCE JAZDY – PRAWO JAZDY WYŁĄCZNIE NA SKRZYNIE AUTOMATYCZNE!

 

DODATKOWO ZDAJESZ EGZAMIN SAMOCHODEM, NA KTÓRYM SIĘ UCZYSZ!

 

Prawo jazdy kategorii B na automat uprawnia do prowadzenia tych samych pojazdów co kategoria B, jednak z ograniczeniem do pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów.

Gdy w przyszłości zechcesz prowadzić pojazdy z manualną skrzynią biegów nie trzeba ponawiać kursu na prawo jazdy. Wystarczy wówczas udać się na egzamin państwowy.

Podstawiamy nasz pojazd szkoleniowo-egzaminacyjny na egzamin Państwowy, dla kursantów z innych ośrodków szkolenia. Koszt udostępnienia samochodu na egzamin to 150 zł.

 

PRAWO JAZDY NA AUTOMAT – CZYM SIĘ RÓŻNI?

 

Jazdy odbywają się tylko na automatycznej skrzyni biegów.

Po wydaniu prawa jazdy, otrzymujesz w dokumencie zapis – kod 78 uprawniający Cię do prowadzenia pojazdów kat. B tylko i wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów – nie posiadasz zatem wtedy uprawnień do prowadzenia pojazdów z manualną skrzynią.

 

JAZDY

 

Cały kurs odbywa się na samochodzie marki HONDA JAZZ z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją , ABS, ESP, elektryczne szyby i lusterka.

Podczas jazd ćwiczymy wszystkie zadania, które będą na egzaminie – ruszanie na wzniesieniu, łuk, parkowanie, jazda po mieście.

Proces szkolenia, nauki jest łatwiejszy, jest to idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją nawet dwóch kończyn, lub osób, które nie mogą sobie poradzić ze zmianą biegów.

Masz za sobą część lub cały kurs nauki jazdy a nie radzisz sobie ze zmianą biegów? Możesz zdawać egzamin samochodem z automatyczną skrzynią biegów! To żaden problem. Przyjdź ze swoją kartą przeprowadzonych zajęć. Cenę kursu ustalimy indywidualnie. Na pewno będziesz zadowolony.

Zaufało nam na przełomie ponad 25 lat. ponad 11 000 kursantów, za co jesteśmy wdzięczni i to nas zobowiązuje do dalszego dążenia do doskonałości.

 

Z A P R A S Z A M Y